Eesti seljatas pokkeris Soome

Martin Saar

Eile Tallinnas toimunud traditsioonilisel maavõistlusel turniiripokkeris alistas Eesti koondis Soome punktidega 2850-2215, eestlased võtsid nelikvõidu ka individuaalarvestuses. Juba neljandat aastat toimunud võistlusel olid eestlased võidukad esimest korda. "Saime tänavu kokku väga esindusliku ja stabiilse meeskonna, mis tagas esmakordselt ka kindla võidu naabrite üle," selgitas Olympic-Online pokkeritoa juht Priit Pajumaa. Koondise komplekteerimiseks toimus Olympic-Online'is hulgaliselt eelturniire, lisaks olid kohal ka pokkeritoa profitiimi ja eliit-tiimi mängijad.

Individuaalse esikoha sai tartlane, hiljuti ka Euroopa Pokkeriturnee Tallinna osavõistlusel hästi esinenud Martin "mäsa" Saar, eestlaste võitu kindlustasid veelgi Marko Kolk teise, Priit Veski kolmanda ja Rain Jõgioja neljanda kohaga. 95 mängija arvestuses 17. koha saanud Olympic-Online Team Pro liikme Paavo Korkka sõnul on Soome üks Euroopa tugevamaid pokkeririike. "Oligi juba villand sellest, et iga sügis soomlastelt tappa saame," oli Korkka võidu üle siiralt rõõmus.