WSOP 2017 Jälgi ülekannet

Osale esimese aprilli naljaturniiril

Osale esimese aprilli naljaturniiril 0001

Kas arvad, et 1. aprillil peavad kõik pokkeriturniirid olema sama tõsised ja tavalised nagu ülejäänud 365 päeval aastas? Kui mitte, siis oled oodatud osalema meie naljapäeva eriturniiril, kus blindid on täiesti segipaisatud järjestuses.

Pühapäeval, 1. aprillil kell 20:30 algav “OO April Fools Day“ turniir on avatud üksnes Olympic-Online mängijatele. Selle sisseost maksab $5+$0.50 ja mängus on $35+$3.50 Spring Sales hinnaga piletid “S.P Saturday $40,000 Gtd“ turniirile 7. aprillil kell 21:30. Olympic-Online on lisanud turniiri auhinnafondi viis piletit koguväärtusega $192.50. Kui soovid turniirile saada odavamalt, võid sisse osta lojaalsuspunktide 2750 FPP eest, mis on 50% soodsam rahalisest sisseostust.

Mängijate algstäkk on 10 000 mängupunkti, tasemete pikkus kuus minutit ning struktuur järgmine:

Blindide taseVäike blindSuur blindAnte
Tase 1150300100
Tase 24080 
Tase 310020050
Tase 41020 
Tase 5250500250
Tase 6200400 
Tase 72040 
Tase 8300600100
Tase 9150300150
Tase 10306030
Tase 115001000 
Tase 121530 
Tase 13250500100
Tase 14150300150
Tase 156001200400
Tase 16300600 
Tase 17150300150
Tase 181020 
Tase 1910002000100
Tase 205001000200
Tase 215010050
Tase 22400800200
Tase 23250050001000
Tase 24200400 
Tase 258001600800
Tase 2610002000200
Tase 27306010
Tase 2840008000400
Tase 296000120003000
Tase 30150030001500

Eriturniir Pokernews Eesti sõpradele

"Pokernews Eesti 1. aprilli" turniir samasuguse segipaisatud struktuuriga leiab aset pool tundi varem ehk algusega 20:00. Turniiril saad osaleda kõigest $1.10 eest ning registreerimiseks vajaliku parooli avaldame meie facebooki lehel pühapäeval kell 18:00. Turniiri auhinnafondile on lisatud kaks $38.5 väärtusega Spring Sales piletit. Osalema on oodatud kõik naljamehed ja naljanaised!

Turniirid leiad Olympic-Online pokkeritoa ooteruumist -> Olympic-Online -> Olympic Special

Turniirilt võidetud online-pilet (token) kehtib üksnes 7. aprilli “S.P Saturday $40,000 Gtd“ turniirile ja seda ei saa vahetada rahaks ega muu tokeni vastu, ent seda saab kanda üle teisele mängijale.

Tutvu Olympic-Online pokkeritoa ülevaatega siin. Konto avamiseks klõpsa lingil "alusta mängimist" laadides selle kaudu oma arvutisse Olympic-Online pokkeritoa tarkvara. Pane tähele, et kui maksad ühe kuu jooksul vähemalt 500 dollarit reiki, siis saad õiguse liituda Team Elite´ga, millega kaasneb 30-40% cashback ning mitmed teised magusad lisahüved. Liitudes läbi meie linkide saad erilise 200% kuni $1000 deposiitboonuse ja õiguse osaleda kampaanias "€2000 Pokernews Eesti käteralli".

VEEL LUGUSID

Mida Sa arvad?