Uuenenud Olympic-Online pokkeritarkvara

• Olympic-OnlineOlympic-Online
Uuenenud Olympic-Online pokkeritarkvara 0001

Täna toimuva Olympic-Online pokkeritoa tarkvarauuendusega kaasneb nii mängulaudade ja pokkerilobby värske kujundus kui ka mõningad uued funktsioonid.

Teoks saab turniirimängijate poolt kauaoodatud hilise registreerumise võimalus – see saab olema kõigil võrgustiku MTT-del järgneva pikkusega:

• Speed/Rocket turniiridel: 15 minutit;
  • Turbo turniiridel: 30 minutit;
  • Tavaturniiridel: 60 minutit;
  • Suurtel eriturniiridel (Sunday $200,000 GP, iPOPS põhiturniirid jne): 2 tundi.

Pakkuma hakatakse nn “Knock Out”-turniire, kus mängijad teenivad auhinnaraha iga vastasmängija väljalöömise eest vastavatel SNG ja MTT turniiridel. “Knock Out”-auhinna suurus on tavaliselt ligikaudu 20% sisseostu suurusest.

Rahamängudes muudetakse kõik 10- ja 8-mängija lauad 9-mängija laudadeks. Lubatud “sitout”-aega ehk inaktiivsuse perioodi lühendatakse 15 minutilt 7 minutile, enne kui mängija eemaldatakse lauast. Sellega paraneb aktiivsete mängijate mängukogemus.

Meil on ka heameel teatada, et alates 1. märtsist tõuseb võrgustiku turniiride üldine igakuine garanteeritud auhinnafond rohkem kui $500 000 võrra! Suurendatud auhinnafond saab olema kokku 50 erineval igapäevasel või -nädalasel turniiril.

Lisanduvad ka uued versioonid Seven Card Stud’i, Seven Card Stud Hi-Lo ja Razz’i mängudest. Need hõlmavad turbo-mänge ja sisseoste suurusega $100, $200, $350 ja $500.

Uuenenud Olympic-Online pokkeritarkvara 101

Tarkvarauuendus on aluseks ka mitmetele muudatustele lähitulevikus, kui lisanduvad mängija poolt laua disaini muutmise võimalus, üleslaetavad avataripildid jms.

Uuenenud Olympic-Online pokkeritarkvara 102

Tutvu Olympic-Online pokkeritoa ülevaatega siin. Konto avamiseks klõpsa lingil "alusta mängimist" laadides selle kaudu oma arvutisse Olympic-Online pokkeritoa tarkvara. Pane tähele, et kui maksad ühe kuu jooksul vähemalt 500 dollarit reiki, siis saad õiguse liituda Team Elite´ga, millega kaasneb 30-40% cashback ning mitmed teised magusad lisahüved. Liitudes läbi meie linkide saad erilise 200% kuni $1000 deposiitboonuse ja õiguse osaleda kampaanias "€2000 Pokernews Eesti käteralli".