GPI: Bertrand "ElkY" Grospellier on tagasi esikohal

Bertrand Grospellier

Viimases Global Poker Index (GPI) edetabelis, mis reastab maailma 300 parimat turniirimängijat viimase kuue pooleaastase perioodi jooksul saavutatud tulemuste põhjal, hõivas taas esikoha prantslasest turniiriproff Bertrand “ElkY” Grospellier (pildil), möödudes oma põhirivaalist Jason Mercier'st. Tervet edetabelit näed GPI ametlikul veebilehel.

Esikümme 10. septembri 2012 seisuga

KohtMängijaSkoorMuutus eelmise nädalaga
1Bertrand “ElkY” Grospellier2,811.06+1
2Jason Mercier2,708.51-1
3Dan Smith2,644.59--
4Marvin Rettenmaier2,635.92--
5Steve O'Dwyer2,595.21--
6Vanessa Selbst2,508.90--
7Andrew Lichtenberger2,423.38+2
8Mike "Timex" McDonald2,413.37-1
9David "Doc" Sands2,381.18+3
10Shawn Buchanan2,356.31+1

Uued tulijad

GPI edetabelisse pääsesid selle nädala jooksul kas taas- või esmakordselt üheksa pokkerimängijat. Kõige kõrgema koha saavutas uutest tulijatest Jacob Bazeley, kes oli viies $5,000 No Limit Holdem turniiril, mis toimus 2012. aasta WinStar River Poker Series raames. Kõige nimekamad uued tulijad on aga muidugi mõista Viktor Blom ja Mike Sexton.

Uued lisandujad

KohtGPI skoorGPI koht
Jacob Bazeley1,300.86190
Kunal Patel1,130.83258
Carla Solinas1,098.62284
Viktor Blom1,073.74295
Mike Sexton1,073.60296
Rob Akery1,072.64297
Maxi Lehmanski1,070.89298
Eric Baldwin1,070.64299
Moreten Mortensen1,069.24300

Välja langesid sel nädalal Hugo Lemaire, James Mitchell, Joe Cassidy, Mike Leah, Nam Le, Ryan Eriquezzo, Stephane Benadiba, Taylor von Kriegenbergh ja Vinny Pahuja.

Suurimad tõusjad ja langejad

Suurimad tõusjad

KohtMängijaSkoorMuutus eelmise nädalaga
35Scott Baumstein1,987.44+22
117Sergio Castelluccio1,557.88+34
152Roland Israelashvili1,434.87+15
167Aubin Cazals1,375.79+25
202Rupert Elder1,263.43+40
204Ismael Bojang1,252.25+41
216Massimo Mosele1,232.28+15
246Paul Volpe1,144.20+16
251Max Silver1,140.50+34
279Bryce Yockey1,104.99+17

Suurimad langejad

KohtMängijaSkoorMuutus eelmise nädalaga
62Fabrice Soulier1,850.14-32
68Martin Jacobson1,796.27-26
89Matt Waxman1,684.51-40
94Isaac Baron1,625.4225-
153Alex Kravchenko1,429.19-38
154Guillaume Darcourt1,425.38-22
217Mario Puccini1,231.49-29
242John Andress1,153.63-32
260Allen Cunningham1,128.32-27
280Tim West1,102.42-67

VEEL LUGUSID

Mida Sa arvad?