WSOP 2017 Jälgi ülekannet

Merson, Sylvia ja Balsiger jätkavad jahti 2012 WSOP põhiturniiri tiitlile

October Nine

109-päevase pausi järel jätkus eile Las Vegases 2012 World Series of Poker põhiturniir. Üheksal finalistil kulus üheksa ja pool tundi, et selgitada välja tänavused "medalistid" ehk parimad kolm. Greg Merson, Jacob Balsiger ja Jesse Sylvia naasevad täna öösel Rio Penn & Teller teatrisse, et võidelda hiiglasliku $8,527,982 dollari ja pokkerimaailma hinnatuima tiitli pärast.

Finaallauda alustati järgmisest seisust:

KohtMängijaRiikVanusChippe
1Russell ThomasUSA2424,800,000
2Jacob BalsigerUSA2113,115,000
3Jeremy AusmusUSA329,805,000
4Steven GeeUSA5716,860,000
5Greg MersonUSA2428,725,000
6Jesse SylviaUSA2643,875,000
7Robert SalaburuUSA2715,155,000
8Andras KoroknaiUngari3029,375,000
9Michael EspositoUSA4316,260,000

Esimese mängija väljalangemist tuli oodata peaaegu kaks tundi ning see juhtus finaallaua #30 jaotusel. Steve Gee avas esimeselt positsioonilt 900 000, Merson ja Russell Thomas maksid. Gee panustas {7-Clubs}{4-Hearts}{5-Diamonds} flopist 1,6 miljonit, Merson loobus ja Thomas maksis. Turn {j-Clubs}, Gee tulistas teise kuuli 3,25 miljonit ja Thomas maksis jälle.

Pärast riveri {3-Spades} läks Gee all-in 11,35 miljonit. Pärast viieminutilist mõtlemist Thomas maksis. Gee näitas {8-Clubs}{8-Diamonds}, kuid sellest ei piisanud Thomas`i {q-Diamonds}{q-Clubs} vastu. Gee`le auhinnaraha $754,798.

Järgmise mängija elimineerimine toimus jaotuses #65, kui Sylvia ründas väikselt blindilt lühikese stäkiga Robert Salaburu suurt blindi. Salaburu callis all-in panuse koheselt ja avas {7-Diamonds}{7-Hearts}, mis oli selgelt ees Sylvia {Q-Clubs}{5-Clubs}-st.

{A-Diamonds}{A-Spades}{4-Clubs} flop oli Salaburu jaoks turvaline, ka turni {2-Diamonds} hoidis teda ees, kuid riveri {Q-Hearts} pani pealtvaatajaskonna rõkkama. Salaburule kaheksanda koha eest auhinnaks $971,360.

Viis jaotust hiljem avas Merson esimeselt positsioonilt 1 miljon ning lühikese stäkiga Michael Esposito läks 10,7 miljonit all-in. Merson callis koheselt.

Showdown
Merson: {a-Clubs}{k-Spades}
Esposito: {a-Spades}{j-Hearts}

Flopi {4-Spades}{9-Spades}{7-Diamonds} põnevust ei pakkunud, kuid turni {6-Spades} andis Esposito`le ässaga mastitõmbe. Paraku riveri {8-Clubs} masti ei toonud ja Esposito elimineeriti seitsmendal kohal, auhinnaks $1,258,040.

Merson kasutas võidetud chippe tõhusalt. Kaks tundi hiljem jaotuses #109 tõstis ta buttonilt 1 miljoni. Sylvia ületõstis väikselt blindilt 2,6 miljonit ning Andras Koroknai nelipanustas suurelt blindilt 5,4 miljonit. Merson viispanustas 9,2 miljonit ja Koroknai läks all-in. Merson maksis.

Showdown
Koroknai: {K-Hearts}{Q-Diamonds}
Merson: {A-Spades}{K-Spades}

Jeremy Ausmus
Jeremy Ausmus

Laud tuli {8-Hearts}{3-Spades}{2-Clubs}{7-Spades}{7-Hearts} ning Mersoni poolehoidjate tribüün alustas 80 miljoni chipi suuruse panga võitmise tähistamist. Ungarlasele kuuenda koha eest "valuraha" $1,640,902.

Järgmisena langes Jeremy Ausmus, kui ta tõstis buttonilt 1,2 miljonit ning Sylvia otsustas suurt blindi kaitsta. {3-Spades}{8-Spades}{9-Clubs} flop checkiti läbi. Sylvia checkis ka turni {3-Diamonds}, kuid tõstis Ausmus`e 1,5 miljonilise panuse üle 3,6 miljoni peale. Ausmus läks 14,5 miljonit all-in ja Sylvia maksis.

Showdown
Ausmus: {10-Spades}{7-Diamonds}
Sylvia: {a-Clubs}{9-Hearts}

Sylvia juhtis üheksate paariga, kuid Ausmust aitasid kuued, kümned ja soldatid. Riveri {5-Spades} saatis Jeremy siiski koju viienda koha ja $2,155,313 dollariga.

Jaotus #136, Thomas tõstab väikselt blindilt 1,5 miljonit, Balsiger läheb suurelt blindilt all-in. Pärast pikka mõtlemist paneb Thomas 15,825 miljonilise stäki sisse.

Showdown
Thomas: {a-Hearts}{9-Diamonds}
Balsiger: {a-Spades}{k-Clubs}

Russell Thomas
Russell Thomas

Flop {8-Clubs}{q-Hearts}{5-Hearts}, turn {5-Spades} andis Thomas`ile mõned poole panga võidukaardid juurde, kuid riveri {7-Hearts} elimineeris ta neljandal kohal, auhinnarahaga $2,851,537. Esikolmiku stäkid on eilse mängupäeva järel järgmised - Merson (88,350,000), Sylvia (62,750,000) ja Balsiger (46,875,000).

KohtMängijaAuhind
1st???$8,531,853
2nd???$5,295,149
3rd???$3,799,073
4thRussell Thomas$2,851,537
5thJeremy Ausmus$2,155,313
6thAndras Koroknai$1,640,902
7thMichael Esposito$1,258,040
8thRob Salaburu$971,360
9thSteve Gee$754,798

Turniir jätkub täna öösel Eesti aja järgi kell 2.00.

VEEL LUGUSID

Mida Sa arvad?