WSOP 2017 Jälgi ülekannet

Laupäeval selgub Saaremaa pokkerimeister

Kuressaare kasiino

Laupäeval, 11. mail toimuvad Grand Prix Kuressaare kasiinos esimesed Saaremaa lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris. Võitja selgitatakse 23-eurose osalustasuga No Limit Holdem turniiril.

Osalejad alustavad 15 000 punktiga ning mängitakse 20-minutiliste tasemetega. Hiline registreerumine kestab 60 minutit ning väljalangemise korral saavad mängijaid end ühel korral turniirile tagasi osta. Võistluse kolme paremat premeeritakse lisaks auhinnarahale medalitega.

„Laupäeval avaneb igaühel suurepärane võimalus tulla läbi aegade esimeseks Saaremaa pokkerimeistriks,“ sõnas Casino Grand Prix Lõuna regiooni juht Toomas Vaik, kes toonitas, et meistrivõistlused on lahtised ning mandrimehed igati oodatud saarlastele konkurentsi pakkuma.

„Siiski pole külalised minu teada suutnud veel ühtegi suuremat Saaremaal toimunud pokkeriturniiri võita,“ täpsustas Vaik. „Kuressaare pokkerikommuun koosneb väga headest mängijatest ning koduseinte toetusel mängivate saarlaste alistamine pole kaugeltki kerge.“

Kell 16:00 algava pokkeriturniiriga kaasneb rahamäng blindidega 1/1 eurot ning avatakse ka esimene Blackjacki laud. Turniirile saab eelregistreeruda kasiino kodulehel, kohapeal või telefoni (53 044 388) teel. Kohtade arv on limiteeritud - koheselt pääsevad laudadesse 50 kiiremat.