Reedel selgub Anija vallas esimene Alavere pokkerimeister

Alavere pubi

Reedel, 15. mail kell 20:00 selgub Harjumaal, Anija vallas esimene Alavere pokkerimeister. 25-eurose osalustasuga No Limit Holdem freezeout-turniir viiakse läbi Alavere pubis Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös.

Kose ja Kehra vahel asuvat Alaveret võib pidada Eesti pokkerimaastikul üsna eksootiliseks sihtkohaks, sest ühtegi suurvõistlust seal veel korraldatud ei ole. Küll toimuvad aga Alavere pubis iganädalased peod, millel esinevad tuntud artistid üle Eesti.

"Minu hinnangul muudab just mõnevõrra ebatraditsiooniline sihtkoht algava turniiri põnevaks," kinnitas Tartu Mõttemängude Klubi juht Tarmo "Waim" Pikk. "Umbes 300 elanikuga Alavere on kõige väiksem koht Eestis, kus on iial selgitatud ametlikku pokkerimeistrit. Sellest hoolimata on külas elujõuline pokkerikommuun, mille liikmeid võib regulaarselt kohata ka Triobet Live'idel Tallinnas," väitis Tarmo.

Eelkõige oodatakse turniirile kohalikke mängijaid, külalisi lähivaldadest ja Tallinna pubipokkeri entusiaste. "Pealinlastel on üsna hea võimalus suurema seltskonnaga kohale sõita, Alaveres lõbutseda ning öösel heatujuliselt linna naasta," selgitas "Waim".

Ajalooliste tiitlivõistluse mängutasemed vältavad 20 minutit ning laudadesse pääseb 45 kõige kiiremat registreerujat. Turniir on võrdlemisi kiire struktuuriga, sest alustatakse 20 000 stardipunktiga. Võitjat ootab lisaks auhinnarahale ka karikas.

Alavere meistrivõistluste pilet on võimalik soetada ainult läbi Triobeti pokkeritoa kuni 15. mai keskpäevani. Triobet võimaldab osta pileti otse või osaleda kuni neljapäeva, 14. maini toimuval online-kvalifikatsioonil. Iga päev kell 21:00 viiakse läbi 3,30-eurose sisseostuga satelliitturniir, mille võitjale on garanteeritud 25-eurone Alavere meistrivõistluste pilet.

Kvalifikatsiooniturniiril on lubatud kahekordne sisseost (double buy-in), lisaostud ja add'on 60 minuti jooksul. Mängutasemed vältavad 10 ning hiline registreerumine 30 minutit.