WSOP 2017 Jälgi ülekannet

Juunis Olybetis: kingiralli, rahasadu ja €10 000 freeroll

Olybet

Juunis vahendab MPN võrgustikku kuuluv kodumaine OlyBeti pokkerituba suvist kingirallit ning €40 000 rahasadu. Samuti pääsevad kõik deposiidi teinud mängijad 10 000-eurosele freerollile.

Suvine kingiralli

Lisaks rahale on palju asju, mis aitavad suvepuhkuse meeldivaks muuta. Näiteks kvaliteetne peegelkaamera lõbusate hetkede jäädvustamiseks või Apple iPad Air selleks, et rannas rahulikult pokkerit mängida.

Kõikidel raha ning hinnalisi lisaauhindu ihkavatel mängijatel on võimalus osaleda 5.-21. juunini vältaval kingirallil.

Kampaania tipneb 23. juunil toimuva flip-freerolliga, millel pääsevad osalema kõik, kes mängivad vähemalt ühe reigitud käe viiel vabalt valitud kampaania päeval.

Algstäkk freerollil on seda suurem, mida rohkematel päevadel vähemalt üks reigitud käsi mängitakse.

601.-725.€5

Reigitud käte arvu on võimalik kontrollida pokkeritoas, avades "My Account" > "View my raked hands".

€40 000 rahasadu

Ajavahemikus 12. juuni – 25. juuni loositakse rahalaudades iga viie minuti järel välja üks õnnelik, kelle kontole kantakse koheselt €10. Kokku läheb jagamisele 40 000 eurot ning rahasadu on täiesti juhuslik - võita saavad kõik sõltumata mängulimiidist.

Preemia saajatest antakse teada pokkeritoa chatis ning auhinnaraha kasutamisel puuduvad piirangud - selle võib soovi korral kasvõi kohe oma pangakontole kanda.

Lisaks võistlevad kõik juhuslike võite saanud mängijad selle nimel, kellel veab kõige sagedamini. Täiendavalt läheb jagamisele 10000 eurot ning võiduvõimalused on seda suuremad, mida aktiivsemalt rahalaudades mängitakse. Üks juhuslik võit on võrdne ühe punktiga ning edetabelisse pääseb 225 parimat.

€10,000 freeroll deposiidi teinud mängijatele

Kõik OlyBeti mängijad, kes teevad 1. juunist (03:01) kuni 28. juunini (02:59) oma kontole vähemalt 10-eurose deposiidi, pääsevad mängima 30. juunil kell 22:00 algaval 10000-eurose auhinnafondiga freerollil.

2000 stardipunktiga freerolli pimepanused tõusevad iga 10 minuti järel ning hiline registreerumine vältab 30 minutit. Turniirile tuleb registreeruda ise 24 tundi enne mängu algust. Vabade kohtade olemasolul on võimalik ka 30 minutit vältav hiline registreerumine.

Freerolli saab alustada 1000 lisapunktiga, milleks tuleb mängida OlyBeti pärisraha laudades kampaania perioodi vältel vähemalt 100 reigitud jaotust.

NB! OlyBeti pokkeri tarkvara peab olema alla laetud ning pokkeri alias valitud hiljemalt 30. juuni keskpäevaks.

OlyBeti tasuta tarkvara on võimalik laadida alla siit. Uusi mängijaid ootab 500-eurone boonus.