Algaval nädalavahetusel toimub Tallinnas kaks Triobet Live turniiri

Triobet Live juuli 2015

Sel nädalavahetusel, 7.-8. augustil toimub Olümpia hotellis asuvas Olympic Casinos kaks Triobet Live turniiri. Lisaks 70-eurose sisseostuga tavaturniirile viiakse läbi ka selle aasta esimene Triobet Live 300.

Igakuine Triobet Live re-entry turniir algab reedel, 7. augustil kell 19:00. Tavapäraselt valmib 10 000 stardipunkti ning 30-minutiliste mängutasemetega võistlusest ka blogiformaadis otseülekanne koos fotodega meie portaalis.

Laupäeval, 8. augustil kell 13:00 saab stardipaugu 300-eurose osalustasuga Triobet Live 300, millele oodatakse Eesti pokkeriparemikku ja külalisi lähiriikidest, eeskätt Soomest. Sarnaselt reedesele võistlusele on ka sel turniiril ühekordse re-entry võimalus, kuid kolm korda suurem algstäkk (30 000 punkti).

Eelmise aasta suvel toimunud Triobet Live 300 vältas 19 tundi ning lõppes pingelise esikohaduelliga ülikogenud Aleksandr Arutjunovi ning Henri Käsperi vahel, millest väljus võitjana esimene. Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget lubas, et selleaastane struktuur on küll mõnevõrra kiirem, kuid eriturniir formaat on endiselt deep-stack.

Lisaks auhinnarahale premeeritakse mõlema turniiri parimaid väärtuslike lisaauhindadega. Kõik finaallauda jõudnud mängijad saavad €100+€10 maksva online-turniiripileti, mis kehtib 30 päeva. Lisaauhinna kasutamisega ei kaasne ühtegi lisakohustust ning kui tasuta saadud turniiripiletiga peaks õnnestuma hiljem midagi võita, on mängijal vaba voli auhinnaraha kasutamiseks oma äranägemise järgi.

Nii reedel kui ka laupäeval pääseb koheselt laudadesse 90 kiiremat, hiline registreerumine kestab aga 180 minutit.

Triobet Live’i pileteid on võimalik osta kohapealt või läbi pokkeritoa lobby. „Viimast võimalust kasutavatel mängijatel palume siiski arvestada, et online-registreerumine reedesele turniirile lõppeb neljapäeval kell 11:00 ning laupäevasele võistlusele täpselt üks ööpäev hiljem,“ tuletas Andres Triobeti klientidele meelde.