2015 GPI WSOP Aasta mängija edetabelit juhib Gorodinsky

  • Donnie PetersDonnie Peters
Mike Gorodinsky

Käimesoleva 2015 World Series of Poker Europe festivali ajal juhib ameeriklane Mike Gorodinsky (pildil) Global Poker Index WSOP Aasta mängija võidujooksu 2 157.19 punktiga.

Gorodinsky punktid põhinevad seitsmel WSOP cashil, mis õnnestus suvel Las Vegases saada. Neist tähtsaim oli $50,000 Poker Players' Championship turniiri võit, mis tõi sisse $1,270,086 ja 531.13 GPI WSOP Aasta mängija punkti.

Tänaseks, mil pool WSOP Europe'ist on selja taga, juhib Gorodinsky endiselt, kuid tema selja taga tekkinud tublisti actionit.

GPI WSOP Aasta mängija edetabel 15. oktoobri seisuga

KohtMängijaRiikPunktidVahe esimesega
1Mike GorodinskyUSA2,157.19--
2Shaun DeebUSA2,056.40100.79
3Brian HastingsUSA1,961.82195.37
4Anthony ZinnoUSA1,942.72214.47
5Paul VolpeUSA1,889.46267.73
6Ismael BojangSaksamaa1,808.40348.79
7Stephen ChidwickUK1,764.68392.51
8Max PescatoriItaalia1,701.37455.82
9Jonathan DuhamelKanada1,676.11481.08
10Mike LeahKanada1,597.20559.99

Kui ameeriklane Paul Volpe välja arvata, on kõik mängijad esikümnes hetkel Saksamaal punkte ning käevõrusid jahtimas.

Esikümnes olevatest meestest pole Volpe, Bojang, Chidwick ja Leah sel aastal braceleti võitnud, kuid Hastings ja Pescatori on suutnud võita koguni kaks käevõru.

Ja kes on 11. kohal? Superäss Phil Hellmuth isiklikult!

Vaata siia täieliku ülevaate saamiseks.

VEEL LUGUSID

Seotud turniirid

Mida Sa arvad?