Tyler Patterson võitis WPT bestbet Bounty Scramble'i

• Donnie PetersDonnie Peters
Tyler Patterson

Ent teisipäev, 10. november, oli tähtis päev ka pokkeriprofi Tyler Pattersoni jaoks, kes kasseeris sel päeval oma karjääri suurima teenistuse ja võitis teise olulise turniiri - WPT bestbet Bounty Scramble $5000 põhiturniiri. Patterson pistis tiitlivõidu eest taskusse $375 270, mis kergitas tema live turniiridelt saadud teenistuse üle kahe miljoni dollari.

Bestbet Jacksonville'i turniiril osales 412 mängijat ning auhinnafond oli üle 1,9 miljoni dollari.

6Jake Schwartz$72 153

*Esikoha auhind sisaldab ka $15 400 väärt pääset WPT Tšempionide Turniirile.

Pattersonalustas WPT six-handed finaallauda Marvin Karlinsi ja Ben Zamani järel kolmandal kohal. 26. käel tõusis liidriks Zamani, ent järgneva 18 käe jooksul suutis Karlins oma eduseisu taastada. 85. käel elimineeriti esimene mängija - Jake Schwartz, kelle jaoks kuues koht tähendas ühtlasi karjääri suuruselt teist live teenistust. Suurima sissetuleku - $202 035 - sai ta 2013 WSOP $1500 No-Limit Hold'em Shootout turniirilt.

Järgmisena langes konkurentsist Ryan Dunn, kelle jaoks $90 057 suurune viienda koha auhind on karjääri suurim. Tema varasem rekord oli kõigest $5 529.

98. käsi sai saatuslikuks algse chipliidri Karlinsi jaoks. Tema langes Pattersoni käe läbi ning tegi samuti karjääri parima tulemuse - $119 957.

Kolmanda koha omanik - Stan Jablonski - selgus juba kümne käe pärast. Kuigi kolmas koht ja $162 210 on väärikas tulemus, on sellest olulisemgi esikoht Hublot WPT Aasta Mängija edetabelis. Oma 1400 punktiga juhib ta nüüd 200-punktilise edumaaga teise koha omanike David Paredese, Jason Brini, Mike Shariati ning Andjelko Andrejevici ees.

Mees-mehe vastu mängu alustati Pattersoni 3-1 eduseisul, kuid Zamani ei andnud kergelt alla ning Pattersonil kulus võidu vormistamiseks veel 54 jaotust.

Viimases käes tõstis Patterson buttonilt 255 000. Zamani vastas all-in ületõstega 2,455 miljoniga, mille Patterson {A-Spades}{9-Spades}-ga callis. Zamanil oli käes {Q-Diamonds}{J-Clubs}.

Flop {K-Hearts}{10-Hearts}{4-Spades} andis Zamanile kahepoolse reatõmbe. {4-Clubs} turnis ei muutnud midagi. Zamanit võisid päästa äss, emand, soldat või üheksa.

River {K-Clubs} kinkis võidu aga Pattersonile.

Varasemalt on Patterson saavutanud WPT-l seitse korda rahalise koha ning jõudnud ühel korral ka WPT finaallauda. Samuti võitis ta 2014. aastal WSOP kuldkäevõru $1500 Pot-Limit Omaha Hi-Low turniiril.