WSOP 2017 Jälgi ülekannet

Triobet Live'i üheksas hooaeg lõppes tuntud tegijate võiduga

Markku Koplimaa

Möödunud nädalavahetusel toimunud kahel No Limit Holdem pokkeriturniiril, mis lõpetasid populaarse Triobet Live'i üheksanda hooaja, võidutsesid tänavuste Eesti meistrivõistluste põhiturniiri finalist Carmen-Elina Kupri ning kahekordne vabariigi pokkeritšempion Markku Koplimaa (pildil).

Sel aastal Eesti naismängijate absoluutsesse tippu kerkinud Carmen-Elina alistas reedesel 70-eurose osalustasuga tavaturniiril 97 vastast ning teenis 2642 eurot auhinnaraha. Esikohaduellini võrulase Mati Pirni vastu jõuti pärast jaotust, kus Carmen-Elina {j-}{j-} sai jagu Viktor Sahhatski {8-}{8-}-st. Kuigi Carmen-Elinale pakkus tublisti närvikõdi turnis avatud kaheksa, taastas õigluse soldatist river, mis andis talle kõrgema kolmiku.

Heitluses esikohale hoidis Carmen-Elina selgelt initsiatiivi, olles oma vastasest agressiivsem. Triobeti pokkeriturniiridel regulaarselt osalev Mati teenis 1689, kolmanda koha saavutanud Viktor aga 1187 eurot. Nimekatest mängijatest jõudsid kümne parima sekka ka kuuendana lõpetanud Veiko Aava ning kaheksandaks tulnud Revo Kink.

10. Hanno Kerem - 260

Carmen-Elina Kupri. Lühikese ajaga on temast saanud kardetav vastane igal turniiril.

Triobet Live'i edukalt kulgenud hooaja Tallinnas lõpetas laupäeval toimunud 300-eurose osalustasuga eriturniir, millel võistles 44 mängijat. Tavapärasest neli korda suurem osalustasu meelitas kohale hulga nimekaid pokkeriproffe ning väliskülalisi, kellest osutus parimaks hinnatud turniiriäss Markku Koplimaa.

4673 eurot võitnud Markku järel jõudsid poodiumile ka Harri Juvonen ning Andre Tolli, kes teenisid vastavalt 3161 ja 2267 eurot. Lisaks premeeris Triobet mõlema live-turniiri kümmet parimat 110-euroste online-turniiripiletitega.

6. Raigo Aasmaa - 907

Võistlussarja kümnes hooaeg algab Tallinnas 8. jaanuaril ning igakuiste pokkeriturniiride sisseost tõuseb 100 eurole. Aasta jooksul viiakse läbi 11 osavõistlust, mängukavast välja arvatud 300-eurose osalustasuga eriturniiri asendab aga suurüritus Triobet Superweekend.

Reedesel turniiril toimunud sündmusi saate näha meie live-ülekandest ning kohapeal tehtud pilte PokerNews.ee Facebooki-fännilehel.